O nas

Greenfield Solutions sp. z o.o. jest partnerem Fomacon Management GmbH z wyłącznością na Polskę, Litwę, Łotwa, Estonię, Białoruś, Ukrainę i Słowację. Posiadając wieloletnie doświadczenie w budownictwie infrastrukturalnym świadczymy kompleksowe usługi związane z wynajmem i sprzedażą najwyższej klasy paneli polietylenowych do ochrony nawierzchni. Współpraca z Fomacon Management GmbH i ZGS Mobile Strassen, spółkami będącymi liderami w skali światowej w dostarczaniu rozwiązań chroniących podłoża jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Naszym celem jest dostarczenie solidnego podłoża dla każdego projektu budowlanego zapewniając jednocześnie oszczędność czasu i kosztów dla naszych Klientów.

Oferowane przez nas nowoczesne i innowacyjne systemy ochrony nawierzchni mają zastosowanie:

Farmy wiatrowe i fotowoltaiczne

Farmy wiatrowe i fotowoltaiczne

Nasze panele umożliwiają tymczasowy dojazd do obszarów montażowych przy budowie farm wiatrowych lub pracach konserwacyjnych turbin wiatrowych.

Inżynieria lądowa/sprzęt ciężki

Inżynieria lądowa/sprzęt ciężki

Nasze produkty chronią podłoże przed naciskiem ciężkiego transportu i zapewniają nośność dynamiczną.

Transmisja

Transmisja

Napowietrzne linie transmisyjne zazwyczaj znajdują się w trudno dostępnych obszarach. Dzięki naszym panelom możemy stworzyć tymczasową drogę dojazdową oraz powierzchnie robocze dla dźwigów i transportów budowlanych jednoczenie chroniąc wrażliwe podłoża.

Platformy montażowe

Platformy montażowe

W celu zapewnienia odpowiedniego fundamentu pod dźwig i inne sprzęty budowlane, nasza firma oferuje instalację platform montażowych.

Plac budowy

Plac budowy

Zbudujemy tymczasową drogę dojazdową do placu budowy jak i robocze drogi wewnętrzne

Koncerty/eventy

Koncerty/eventy

Organizacja eventów na świeżym powietrzu, takich jak koncerty, imprezy sportowe, wiąże się z tym samym problemem - jak chronić podłoże? Nasze panele stanowią idealne rozwiązanie.